Prodloužím vám životnost webu a ušetřím možné budoucí náklady

Údržba dynamických webových stránek

Weby, zejména na WordPressu, vyžadují vaší neustálou péči. Protože je to otevřený systém, i bezpečnost je nutné sledovat a zajišťovat. Většina klientů (a levných webařů) netuší, jak se o web starat tak, aby vydržel funkční co nejdéle.

Pokud stránku nebudete aktualizovat a starat se o ni, po čase se znefunkční. Každou promeškanou aktualizací se také zvyšuje bezpečnostní riziko a web může být lehce napadený virem, hackery. Poté se web může „chovat“ divně, přesměrovávat na jiné stránky, ukazovat nepřístupný obsah, mazat nebo jej jakoliv jinak měnit.

Nejen, že takový web vám nevydělá ani korunu, ale nejspíše potrápí i vaši peněženku

Proto se na mě můžete maximálně spolehnout – jsem tady pro vás. Údržbu zajišťuji svým klientům. Mějte čistou hlavu a věnujte se svému projektu, prodeji, marketingu. Technickou část převezmu.

Právě pravidelnou údržbou můžete zvýšit životnost webu (dobu, kdy je nutný další redesign, průměrně se jedná o 2 až 4 roky) a tím snížit své budoucí náklady.

Co je součástí pravidelné údržby webu

Všechny činnosti nad rámec technické údržby viz položkový ceník. Úkony, které nejsou v položkovém ceníku naceňuji hodinovou sazbou.

Cena údržby

Předplatné údržby je vždy v 6 měsíčních intervalech. Údržba webu je volitelná a po ukončení půlročního období můžete a nemusíte údržbu prodloužit.

Web s formuláři - 3000 Kč / 6 měsíců.
Web s členskými sekcemi - 6000 Kč / 6 měsíců.
E-shop - 8000 Kč / 6 měsíců.
Weby s dalšími různými funkcemi - od 4000 do 8000 Kč / 6 měsíců.

Musíte se k údržbě "uvázat"?

Samozřejmě, že ne. Ve všem jsem transparentní, váš web nedržím "v zajetí". Pokud máte vlastního webmastera, může se o web starat on. Pokud jste technicky zdatní, můžete se o web starat sami. Je jen důležité si uvědomit, že údržba není jen o kliknutí na "aktualizovat" a musíte se toho naučit mnohé. Já ty zkušenosti mám, znalosti také, když se něco rozbije, vím, jak systém funguje, co to způsobilo a jak to nejrychleji opravit. Každopádně platí, že údržba je jen na vašem zvážení a dodávka tvorby webu není nikterak podmíněná následnou službou.